Естетична стоматологія


Яке відбілювання краще?

Всі види відбілювання, що використовуються в нашій клініці, ефективні. В залежності від типу і стану Ваших зубів вибір найбільш підходящої для Вас відбілюючої системи здійснює лікар-стоматолог-терапевт на консультації. У деяких випадках можливе використання комбінації відбілюючих систем.

Наскільки може бути болючим відбілювання?

Болючість при відбілюванні — це індивідуальна реакція Ваших зубів на що відбуваються при відбілюванні процеси. Виражена вона у всіх різною мірою і залежить від структури Ваших зубів, наявності або відсутності ділянок підвищеної стертості, великих пломб, стану ясен. Для зниження ймовірності розвитку хворобливості до і після процедури зуби обробляються спеціальним препаратом, що знижує чутливість зубів. Чутливість зубів після відбілювання не є ускладненням і проходить протягом 1-2 діб самостійно.

Як довго зберігається відбілюючий ефект?

Ступінь відбілювання індивідуальна, вона залежить від структури і особливостей будови Ваших зубів. У середньому відбілювання відбувається в 1,5-2 рази. Ефект від відбілювання триває від кількох місяців до кількох років і багато в чому залежить від раціону харчування (чорний чай, кава, лимонад з барвниками), шкідливих звичок (куріння), від рівня гігієни порожнини рота. У разі вживання в їжу фарбувальних продуктів і напоїв, куріння, зуби темніють набагато швидше. Для збереження досягнутого результату можливі повторні курси відбілювання або використання домашнього відбілювання для підтримки результату.

Вибілюються пломби і штучні коронки?

Пломби і штучні коронки не вибілюються. Можливо, буде потрібно заміна наявних пломб або коронок після відбілювання. План підготовки до відбілювання зубів, містять пломби, рекомендує лікар на консультації.