Професійна гігієна порожнини рота


Необхідність професійного чищення зубів

327Стоматологічне чищення зубів є однією з тих процедур, яка проводиться виключно в добровільному порядку. Професійна чистка пропонується стоматологами для виявлення захворювань зубів і порожнини рота на ранній стадії і оперативного їх лікування.
В результаті такої профілактики лікар може виявити не тільки зачатки поширених захворювань, але і виявити патологію, тим самим вилікувати і зберегти ваші зуби здоровими.

Здоров’я зубів безпосередньо залежить від догляду за ними, і професійна чистка — займає важливе місце в гігієні порожнини рота. Попередити розвиток хвороби це означає значно заощадити на лікуванні.

 

Довірте свої зуби професіоналам — будете здорові

330
Досвідчені стоматологи клінікі «Аура Дент» радять користуватися послугою професійної чистки зубів як для профілактики, так і перед початком стоматологічного лікування. Така процедура є абсолютно безпечною і в той час, надзвичайно корисною для пацієнтів.

Довіривши здоров’я своїх зубів професіоналам, ви забудете про те, що зуби можуть хворіти і завжди будете впевнені в красі своєї усмішки!