Послуги


Стоматологічна клініки «Аура Дент» застосовує цілий ряд способів естетичної реставрації зубів, які дають можливість позбавлятися від всіляких естетичних дефектів зубів: щілин між зубами, погіршення кольору і зміни форми зубів, потемніння старих пломб, інших проблем.

Анестезія при лікуванні зубів використовується практично завжди.

Вона необхідна як при складних, так і простих втручаннях стоматолога. Однак, незважаючи на її поширеність, далеко не всі уявляють, що це таке. Багато хто до цих пір вважають, що анестезія — це один засіб, в той час, як це лише назва класу засобів, необхідних для зменшення больових відчуттів пацієнта. Виходить, що анестезія при лікуванні зубів може бути різною?

 

Лікування «молочних» і постійних зубів у дітей

У нашій клініці лікування карієсу молочних і постійних зубів у дітей проводиться безболісно під особливим двохетапному знеболюванні. Спочатку без уколу «заморожується» невелику ділянку ясен, куди далі робиться дитяча анестезія, відчути яку вже неможливо.

 

Лікування кореневих каналів покликане рятувати від видалення навіть ті зуби, ступінь пошкодження яких дуже сильна. В той час, коли стоматологія перебувала не на такому високому рівні, як зараз, позбавити людину від сильних болів можна було тільки одним способом: видалення хворого зуба.

Ортодонтичне лікування зубів вже давно займає особливе місце в стоматології. Рівні зуби й правильний прикус — це природне бажання будь-якої людини. Адже відкрита білозуба посмішка завжди була ознакою привабливості і впевненості в собі.

 

Пломбування зубів — найпоширеніший метод лікування карієсу.
Проблема виникнення карієсу, на жаль, завжди турбувала людей і продовжує турбувати досі. Напевно, немає жодної людини, яка би ніколи не чула від свого стоматолога фразу: «У вас карієс».