Пломбування зубів


330Як вилікувати зуби за допомогою пломб?

Пломбування зубів — найпоширеніший метод лікування карієсу.
Проблема виникнення карієсу, на жаль, завжди турбувала людей і продовжує турбувати досі. Напевно, немає жодної людини, яка би ніколи не чула від свого стоматолога фразу: «У вас карієс».

Завдяки тому, що медицина і, зокрема стоматологія, знаходиться в постійному розвитку, з кожним днем з’являється все більше досконалих і високоякісних методів лікування захворювань порожнини рота.

Ще кілька років тому єдиним рішенням по відновленню здоров’я зуба із запущеною каріозної хворобою було його видалення, то сьогодні розроблено безліч методів, що дозволяють вилікувати зуби, уникнувши застосування крайніх заходів.

Різна ступінь каріозної хвороби виліковується за допомогою пломбування. Вибір підходящої пломби для зубів залежить від серйозності клінічної ситуації, а також від побажань пацієнта і його можливостей. Адже вартість установки пломби на зуб безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Пломбування зубів спрямоване на відновлення фізіологічних функцій, а також естетики зубного ряду, крім того, ця процедура дозволяє уникнути прогресивного розвитку карієсу.

Перед тим, як встановити пломбу на зуб, стоматолог вводить в десну пацієнта анестезуючі препарати.
Дія сучасних і якісних анестетиків, пропонованих в Стоматологічній клініці «Аура Дент», дозволяє проводити лікування будь-якої складності абсолютно безболісно для пацієнтів.

Етапи пломбування зубів

— введення анестезії, очищення каріозної порожнини і подальше видалення зруйнованих ділянок зуба за допомогою бормашини;
— якщо зуб був зруйнований не повністю, то перед встановленням пломби під неї поміщають спеціальну лікувальну прокладку. У тих випадках, коли зуб був сильно зруйнований, встановлюють штифт, який сприяє більш щільному і надійного прикріплення пломби до зуба. Штифт виконує функції опори;

— встановлення пломби на зуб. Вибір робиться на користь того варіанту, який був заздалегідь узгоджений стоматологом і пацієнтом;

— проведення шліфування. Від успішного проведення даного етапу лікування залежить рівень комфорту пацієнта при змиканні щелеп: в ідеалі не повинно виникати відчуття, що в зубі є щось чужорідне, пломба повинна повністю зливатися з зубом. Чим краще виконана шліфування, тим менше зубного нальоту буде накопичуватися на запломбированном зубі;

Пломбування зубів займає від 40 до 90 хвилин. Ціна на пломбу для зуба залежить від якості матеріалу, з якого вона виготовлена, а також терміну служби: пломба може бути тимчасовою і постійною.

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам широкий вибір пломбувальних матеріалів. Фахівці клініки «Аура Дент» використовують у своїй роботі тільки високоякісні матеріали, біологічно сумісні з тканинами зуба. Пломбувальні матеріали розрізняються за ступенем міцності і формі затвердіння.